Przedszkole Miejskie Rządz w Grudziądzu

Oddziały przedszkolne przy ul. Łęgi 17. Oddziały przedszkolne przy ul. Mastalerza 6. Oddziały przedszkolne w SP nr 20 ul. Jana III Sobieskiego 12. Żłobek Miejski Nr 1 przy ul. Kazimierza Mastalerza 6.

OVERVIEW

The site przedszkolerzadz.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have crawled twelve pages within the site przedszkolerzadz.pl and found zero websites linking to przedszkolerzadz.pl.

PRZEDSZKOLERZADZ.PL TRAFFIC

The site przedszkolerzadz.pl has seen alternating amounts of traffic through the year.
Traffic for przedszkolerzadz.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolerzadz.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolerzadz.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLERZADZ.PL

WHAT DOES PRZEDSZKOLERZADZ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolerzadz.pl Mobile Screenshot of przedszkolerzadz.pl Tablet Screenshot of przedszkolerzadz.pl

PRZEDSZKOLERZADZ.PL SERVER

We detected that a single root page on przedszkolerzadz.pl took five hundred and seventy milliseconds to download. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider przedszkolerzadz.pl not secure.
87.98.239.19

We detected that this website is using the Apache os.

Przedszkole Miejskie Rządz w Grudziądzu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site przedszkolerzadz.pl states the following, "Oddziały przedszkolne w SP nr 20 ul." I noticed that the website also stated " Żłobek Miejski Nr 1 przy ul."

SEE MORE WEBSITES

Przedszkole Skopanie - Strona Oficjalna

Dziecięcy świat bajek i baśni - projekt edukacyjny. Wycieczka do pracowni bombek w Nowej Dębie.

Niepubliczne Przedszkole Sióstr Miłosierdzia Świętego Wincentego a Paulo

Puzzle - pozornie takie proste czynności, aby powstał obraz. I tak jak Dzieci dziś kolorowały poszczególne elementy układanki, tak to nasze życie wygląda. Na nudę nie ma czasu. Szanty and Regge - Wolsztyn. Od 17-19 lipca 2015 r. zapraszamy Państwa na dni Jezior Wolsztyńskich. Szanty and Regge - Wolsztyn.

Przedszkole Sióstr Służebniczek w Strykowie

PRZEDSZKOLE PRACUJE W OPARCIU O PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.